ЗМІ про нас

Будівельники запорізького мосту з’єднали береги Старого Дніпра

GMK Center

Загалом на підходах до мосту було використано 2400 т арматури та 3600 куб. м бетону

Учора, 26 жовтня, будівельники запорізького мосту завершили роботи з бетонування останньої захватки плити проїзду естакади з боку Хортицького району. Про це повідомляє прес-служба Держагентства автодоріг «Укравтодор».

Довжина цієї останньої захватки становить 24 м. Загалом під час влаштування залізобетонної плити проїзду загальною протяжністю 289 м будівельники забетонували вісім захваток.

Крім того, вчора будівельники на з’їзді з мосту на острів Хортиця завершили бетонування останньої, дев’ятої захватки плити проїзду прогонової будови довжиною 24 м. Загальна протяжність всієї плити проїзду через Старий Дніпро становить 346 м.

Загалом на підходах до мосту було використано 2400 т арматури і 3600 куб. м бетону.

Запорізький міст – це магістраль безперервного руху протяжністю понад 9 км, що складається з шести транспортних розв’язок. У їх складі 27 штучних споруд, у тому числі два позакласних мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Бетонування на будівництві мосту було розпочато в липні 2020 року. У грудні планується відкрити проїзд по верховій стороні з району Бабурка до Хортиці.

Постачальниками для цього проекту виступили компанії гірничо-металургійного комплексу країни і металообробні підприємства: «Метінвест», «АрселорМіттал Кривий Ріг», Завод Сталевих Профілів, Миколаївський суднобудівний завод «Океан», Херсонська верф SMG та інші.

Александр Бердинских

https://zsp.ua/wp-content/uploads/2020/11/Zaporozhskij-most-1.jpg