ЗМІ про нас

Від пострадянських руїн до підприємства року 2018: український Завод Сталевих Профілів набирає обертів

Інформаційно-аналітичний портал "ZOLOTI VOROTA"

З приводу української промисловості сьогодні існує безліч штампів і стереотипів, зокрема щодо її виключно сировинної спрямованості. Ця розповсюджена думка мимоволі кидає тінь на всіх українських промисловців, в тому числі тих, які виробляють готову продукцію з високою часткою доданої вартості. Говорячи про українську металургію, яка має багаторічну історію і величезний пострадянський спадок, ми часто чуємо про те, що від неї вже майже нічого не залишилося, чуємо тільки про банальний експорт руди, або в кращому випадку - продаж металопрокату, але ніяк не про готову продукцію цього комплексу. Тим не менш, важливо знати і розуміти, що в Україні є підприємства, які зуміли в такі складні для країни часи зберегти і навіть вдосконалити виробництво, збільшуючи обсяги реалізації готової продукції. На одному з таких заводів вдалося побувати нам - журналістам ютуб-каналу Selector Channel і інформаційно-аналітичного порталу EconomistUA.

Йдеться про Завод Сталевих Профілів (ТОВ «ЗСП»), який знаходиться в промисловому місті Дніпропетровську. У 2018 році дане підприємство було відзначено підприємством року і отримало нагороду «Вибір споживача 2018».

Сьогодні ТОВ «ЗСП» - молода і перспективна компанія, яка продає свою продукцію підприємствам нафтогазового комплексу, хімічної промисловості, енергетики, машинобудування, будівництва, сільського господарства, комунальної та інших галузей, забезпечуючи, шляхом впровадження найкращих технологій, високу якість товару і послуг, що надаються .

Варто відзначити, що на даний момент підприємство є єдиним заводом в Україні, який має технічну можливість виробництва труб великого діаметру (L = 10,0-12,0м) без поперечного зварного шва, які відповідають вітчизняним стандартам ГОСТ, УкрСЕПРО, і міжнародним стандартам в системі управління якістю, охорони праці та екологічного менеджменту.

Технологічні лінії по виробництву труб знаходяться в безперервному вдосконаленні і модернізації. Асортимент продукції розширюється з метою задоволення потреби ринку в якісному продукті. На виробництві задіяні фахівці і технологи високого рівня, в минулому провідні фахівці ЗАТ «Харцизький трубний завод» (Україна) - одного з флагманів промисловості з виробництва труб великого діаметру на території СНД.

Підприємство має свій випробувальний центр для проведення повного спектра необхідних випробувань, передбачених ГОСТ.

https://zsp.ua/wp-content/uploads/2019/07/Pasted-Graphic.png
https://zsp.ua/wp-content/uploads/2019/07/Pasted-Graphic-2.png

Як каже директор підприємства Мітусов Сергій Іванович: «компанія ЗСП - це не просто Товариство з Обмеженою Відповідальністю, це компанія, яка при виконанні основного завдання - виробництва труб, ще несе свою філософію і формує певну корпоративну культуру. Багато хто вважає, що сьогодні в бізнесі найголовніше це отримання прибутку, безумовно це важливо, але для нас, крім отримання прибутку, існують й інші показники про які точно забувати не можна.

Для ТОВ "ЗСП" людина є головною соціальною цінністю. Умови праці, рівень безпеки і наявність соціальних гарантій, є ключовими при роботі компанії. «У нашій галузі зараз складно знайти працівників, які отримують задоволення від виконуваної ними роботи і відчувають свою персональну відповідальність за неї. Ми переконані, що це сумний наслідок того, що багатьох роботодавців абсолютно не цікавлять потреби свого персоналу і як наслідок - люди не відчувають «зворотного зв'язку» з керівництвом. Так ось наше завдання, домогтися не тільки того, щоб співробітники добре виконували свою роботу, але і робили це з задоволенням і бажанням удосконалюватися ».

Не секрет, що успіх будь-якої компанії досягається завдяки роботі всієї «команди». За словами директора видно, що в ТОВ «ЗСП» поставлено завдання навчити своїх співробітників приймати той факт, що кожен з них є частиною цієї «команди.

Побудова згуртованого колективу і створення комфортних умов праці - це перевага, якою сьогодні може похвалитися далеко не кожне підприємство. Це сучасний підхід до роботи компанії, який проявляється в злагодженій командній роботі, що відразу було видно в ході вивчення підприємства. Більш докладно про продукцію і переваги компанії ми розповімо в наступній статті.