Новини

Відбулась зустріч представників ЗСП та Бюро Верітас Україна в м. Дніпро

08.10.2019 на території виробничого майданчика "ЗСП" (Завод Сталевих Профілів), м. Дніпро, відбулася зустріч керівництва підприємства в особі Директора, Мітусова Сергія Івановича, Головного технолога Котенжі Віктора Юліановича з представником Бюро Верітас Україна в особі керівника регіонального відділення БВУ в м Дніпро, Камінського Павла Сергійовича.

В рамках зустрічі сторони обговорили поточну виробничу ситуацію на "ЗСП", тенденції на ринку металопрокату в Україні, проміжні підсумки взаємодії компаній в 2019 році, перспективи розвитку співпраці в IV кв. 2019 - 2020 р.

Підводячи проміжні підсумки взаємодії компаній в 2019 році, сторони відзначили позитивний досвід співпраці в проекті «Удосконалення контролю якості продукції, що випускається» із залученням незалежної інспекції. В рамках зазначеного проекту ТОВ "Завод Сталевих Профілів" виробив і відвантажив більше 250 тонн труб великого діаметру (ТВД) класу міцності К52 (з додатковими вимогами до міцності матеріала і якості труб) для провідного оператора нафтотранспортної системи України, компанії АТ УКРТРАНСНАФТА. При цьому, інспекція БВУ проводилася на всіх етапах виробництва в рамках "ЗСП", від вхідного контролю штрипса, виробничих процесів, до приймання ТВД на об'єктах АТ УКРТРАНСНАФТА.

Також сторони високо оцінили співпрацю в рамках поставки і незалежного контролю якісних і кількісних параметрів більш як 2 400 тонн плоского листового прокату виробництва ПрАТ МК Азовсталь (група Метінвест) для АТ УКРТРАНСНАФТА. В даному випадку, аналогічно, інспекція БВУ проводилася на всіх етапах виробничо-логістичного ланцюга - від початку виробництва на майданчику ПрАТ МК Азовсталь і закінчуючи складуванням продукції на майданчиках АТ УКРТРАНСНАФТА.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили питанням вдосконалення інтегрованої системи менеджменту (далі - ІСМ) "ЗСП", оптимізації та вдосконаленню поточних підходів до контролю якості продукції, що виготовляється і закуповується підприємством продукції - адже для Мітусова С.І. абсолютно очевидним є прямий зв'язок між системністю процесів виробництва і контролем з якістю готового виробу. Зокрема, сторонами було порушено питання переходу підприємства на сертифікацію ІСМ компанією з міжнародною акредитацією, що дозволяє підвищити ступінь сприйняття компанії "ЗСП" на ринках України та зарубіжжя.

Також, керівництво "ЗСП" приділяє особливу увагу постійному підвищенню статусу і конкурентоспроможності продукції, що випускається, в т.ч. розширенню сортаменту і нормативної бази для продукції, що випускається, підвищення технологічності і автоматизації процесів контролю якості кінцевого виробу. Так, в рамках зазначеного розширення сортаменту продукції, що випускається, "ЗСП" вже приступив до закупівлі нового обладнання для запуску лінії з нанесення антикорозійного покриття на труби власного виробництва.

Головний технолог ТОВ "Завод Сталевих Профілів", Віктор Юліанович Котенжі, додав, що, з метою вдосконалення технології виробництва, підприємство в 2019 році закупило і освоїло чотири агрегати провідних світових виробників, компаній Lincoln Electric і ESAB, для зварювання робочих швів труб під шаром флюсу. Це дозволило при одночасному виробництві різних типорозмірів труб підвищити продуктивність і якість зварювання за рахунок точної спеціалізації агрегатів, зниження кількості перевалок і налагоджувальних операцій. Атестація операторів зварювальних установок, а також технології виконання зварних з'єднань була виконана відповідно до міжнародних стандартів серії ISO з залученням фахівців ПІІ ТОВ "Бюро Верітас Україна".

Підсумком зустрічі стала спільна заява Мітусова С.І. і Камінського П.С., в якій сторони визначили основні шляхи співпраці компаній на 2019-2020 рр.:

- розширення взаємодії в рамках залучення незалежної інспекції БВУ для удосконалення контролю якості продукції, що випускається в процесі виробництва на "ЗСП".

- взаємодія в рамках сертифікації інтегрованої системи менеджменту "ЗСП".

- розширення взаємодії в рамках співпраці "ЗСП" з незалежною інспекцією при закупівлі штрипса у виробників сталі, а також інших особливо важливих матеріалів і обладнання для потреб "ЗСП".

- взаємодія в рамках підготовки "ЗСП" до сертифікації підприємства та продукції за стандартами API Q1, API 5L.

ТОВ "Завод Сталевих Профілів" є динамічним виробником труб великого діаметру в Україні. На даний момент підприємство є єдиним заводом в Україні, який має технічну можливість і відповідну сертифікацію для виробництва труб класу міцності К52, К55, діаметром до 1420 мм і довжиною до 12 м без поперечного зварного шва по ГОСТ 20295-85 для нафто- і газопроводів.

Виробничий майданчик знаходиться в м. Дніпро з керуючим офісом в м Київ. Виробничі потужності компанії передбачають випуск зварних труб діаметром від 426 мм до 1420 мм в кількості до 2000 тонн на місяць. Підприємство укомплектовано сучасним виробничим обладнанням від провідних світових виробників.

https://zsp.ua/wp-content/uploads/2019/10/news311019_1.jpg
https://zsp.ua/wp-content/uploads/2019/10/news311019_2.jpg